Znajdź nas na

FAKTY

Nietrzeźwy kierowca z powiatu opatowskiego wpadł w Ostrowcu Św.!

Nietrzeźwi kierujący narażają na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego, w tym pieszych. Nie inaczej zachował się 24-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego, który mając ponad promil alkoholu kierował pojazdem marki Audi.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W czwartek (18 maja) przed 20.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy audi. Do jego zatrzymania doszło na ul. Żabiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Okazało się, że 24-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego, siedzący za kierownicą niemieckiego auta miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił swoje prawo jazdy. Teraz jego zachowanie oceni sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Ostrowieccy mundurowi apelują do kierowców o trzeźwość, rozwagę i zdrowy rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że wypity alkohol definitywnie przekreśla możliwość kierowania pojazdami.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this