Znajdź nas na

FAKTY

Nowe fakty w sprawie Jarosława Górczyńskiego, prezydenta Ostrowca Św.!

Śledztwo w sprawie prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego pozostaje nadal w toku. Obecnie prowadzone jest wobec czterech podejrzanych, co do których stosowane są wolnościowe środki zapobiegawcze. Przesłuchano kilkudziesięciu świadków.

Jarosław Górczyński, prezydent Ostrowca Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Nadzorowane przez Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach śledztwo dotyczące przyjmowania korzyści majątkowych przez osobę pełniącą funkcję publiczną pozostaje nadal w toku. 

– Obecnie jest prowadzone wobec 4 osób podejrzanych, co do których stosowane są wolnościowe środki zapobiegawcze. Zastosowane wobec Jarosława G. środki zapobiegawcze w postaci zawieszenia w pełnieniu obowiązków służbowych oraz dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania się z określonymi osobami i zakazem przebywania na terenie urzędu, stosowane są bezterminowo – czytamy w informacji działu Prasowego Prokuratury Krajowej. 

 W dotychczasowym śledztwie przesłuchano kilkudziesięciu świadków. 

– Z uwagi na dobro śledztwa nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi w szerszym zakresie – tłumaczy prokurator Beata Galas. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this