Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Nowe fakty w sprawie tragedii na Stawkach!

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwie osoby, 28-letnią kobietę, 33-letniego ostrowczanina, którzy mogą mieć związek z tragedią, jaka rozegrała się wczoraj na ostrowieckim os. Stawki.

foto: naOSTRO.info

Przypomnijmy, że wczoraj tuż po godzinie 15.00 między kolegami, którzy wcześniej wspólnie spożywali alkohol doszło do awantury z użyciem noża. W jej trakcie 30-latek, został zraniony. Niestety rany okazały się śmiertelne. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policja apelowała o pomoc do osób posiadających informację na temat zajścia na os. Stawki.

– Prosimy wszystkie osoby, które mogą ustalić i zatrzymać sprawcę o kontakt telefoniczny z KPP w Ostrowcu Św. pod numerem telefonu 112 – mówił Sylwester Kaniewski, oficer prasowy z KPP Kłodzko.

Podejrzewano, że sprawą może być mężczyzną o krępej budowie ciała, ma 180 cm wzrostu, z tatuażem na szyi i nad lewym uchem, o wzorze tribala.

– W związku z tą sprawą zatrzymaliśmy dwie osoby, 28-letnią kobietę i 33-letniego ostrowczanina. Teraz będziemy wyjaśniać, czy te osoby rzeczywiście mają związek ze śmiercią 30-latka – tłumaczy oficer prasowy.

Jak udało się nam wczoraj nieoficjalnie ustalić w mieszkaniu na osiedlu Stawki, w którym doszło do tragicznego zdarzenia, często dochodziło do awantur.

– Spotykali się tam mężczyźni, którzy nigdy nie żałowali sobie alkoholu – mówiła nam jedna z mieszkanek bloku, w którym doszło do tragedii.

Do sprawy na pewno wrócimy!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this