Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Od 2 do 8 stycznia nie popływasz na ostrowieckiej „Rawszczyźnie”!

Od 2 do 8 stycznia 2023 roku z użytkowania wyłączone będą baseny Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Św. Powody swojej decyzji w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej jednostki tłumaczy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św.

Pływalnia kryta w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Kierując się koniecznością oszczędzania energii i wykazania mniejszego jej zużycia na przestrzeni 2023 roku, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 7 października 2022 roku o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej, Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim podjęła decyzję o wyłączenia z użytkowania basenów Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim w okresie od 2 do 8 styczna 2023 roku – czytamy w komunikacie na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. 

Dowiadujemy się z niej również, że podejmując taką decyzję Dyrekcja MOSiR miała na względzie jak najmniejsze niedogodności dla klientów indywidualnych zarówno krytych jak i otwartych basenów na przestrzeni całego 2023 roku oraz szkolenia sportowego prowadzonego na obiektach MOSiR. 

– Wypracowane w ten sposób oszczędności pozwolą na nieprzerwaną pracę Rawszczyzny w kolejnych miesiącach – czytamy w komunikacie. 

Dział Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji pracuje bez zmian.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this