Znajdź nas na

FAKTY

Od jutra przeciw COVID-19 zaszczepisz się także na ostrowieckim targu!

Od jutra (czwartek, 15 lipca) na Targowisku Miejskim w Ostrowcu Św. uruchomiony zostanie Plenerowy Punkt Szczepień przeciw COVID-19. Czynny będzie w dni targowe w godzinach od 8.00 do 13.00.

Zdjęcie ilustracyjne. Targowisko miejskiej w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Aby maksymalnie ułatwić mieszkańcom powiatu ostrowieckiego dostęp do szczepień Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, że z dniem 15 lipca, dzięki uprzejmości gminy Ostrowiec Świętokrzyski, dyrekcja szpitala uruchamia Plenerowy Punkt Szczepień przeciw COVID-19,  zlokalizowany na Targowisku Miejskim przy głównym wejściu do Hali Handlowej czynny w godz. 8.00 – 13.00 w dni targowe – brzmi oficjalny komunikat prasowy Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. 

W punkcie będzie można zaszczepić się wszystkimi rodzajami szczepionek, w tym też jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.

Starostwo przypomina także, że od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 –  15.00  działa Punkt Szczepień przy Szpitalu, ul. Szymanowskiego 11 w Ostrowcu Św. oraz Punkt Szczepień Powszechnych  przy ul. Sandomierskiej 26 A w Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Aby zaszczepić się w tych punktach należy ustalić wcześniej terminu telefonicznie pod numerami: 537 177 952 oraz 573 177 953 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this