Znajdź nas na

FAKTY

Od wczoraj ostrowiecki ZUS pracuje w pełnym zakresie!

Jak poinformował nas Paweł Szkalej, rzecznik prasowy kieleckiego oddziału ZUS od wtorku (28 lipca) sala obsługi klientów w ostrowieckim Inspektoracie ZUS, jest czynna w pełnym zakresie, działają wszystkie stanowiska informacyjne.

O tym, że u jednego z pracowników ostrowieckiego Inspektoratu ZUS wykryto koronawirusa informowaliśmy w poniedziałek, 20 lipca. Przyjmowanie interesantów odbywało się z wyłączeniem strefy bezpośredniej obsługi.  Przyjmowanie dokumentów i wniosków było możliwe poprzez składanie ich do specjalnie przygotowanych skrzynek.

– Ze względu na to iż ponad tydzień temu u jednego z pracowników, który przebywał na kwarantannie potwierdzono dodatni wynik na Covid-19- ze względów bezpieczeństwa zarówno klientów jak i pracowników sala została wyłączona, a pracownicy, którzy mogli mieć kontakt z osobą zakażoną zostali przez sanepid poddani kwarantannie. Ze względu na to, iż u wszystkich pozostałych pracowników wynik testów dał wynik ujemny mogli wrócić do pracy – zapewnia Paweł Szkalej, rzecznik prasowy kieleckiego oddziału ZUS.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this