Znajdź nas na

FAKTY

Od wczoraj ostrowiecki ZUS pracuje w pełnym zakresie!

Jak poinformował nas Paweł Szkalej, rzecznik prasowy kieleckiego oddziału ZUS od wtorku (28 lipca) sala obsługi klientów w ostrowieckim Inspektoracie ZUS, jest czynna w pełnym zakresie, działają wszystkie stanowiska informacyjne.

O tym, że u jednego z pracowników ostrowieckiego Inspektoratu ZUS wykryto koronawirusa informowaliśmy w poniedziałek, 20 lipca. Przyjmowanie interesantów odbywało się z wyłączeniem strefy bezpośredniej obsługi.  Przyjmowanie dokumentów i wniosków było możliwe poprzez składanie ich do specjalnie przygotowanych skrzynek.

– Ze względu na to iż ponad tydzień temu u jednego z pracowników, który przebywał na kwarantannie potwierdzono dodatni wynik na Covid-19- ze względów bezpieczeństwa zarówno klientów jak i pracowników sala została wyłączona, a pracownicy, którzy mogli mieć kontakt z osobą zakażoną zostali przez sanepid poddani kwarantannie. Ze względu na to, iż u wszystkich pozostałych pracowników wynik testów dał wynik ujemny mogli wrócić do pracy – zapewnia Paweł Szkalej, rzecznik prasowy kieleckiego oddziału ZUS.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ćmielowie „namawia” nas do łamania prawa?

FAKTY

Wioletta Rogala-Mazur: Zadziwił mnie człowiek w czerwonych okularach! W tym roku ćmielowski sztab WOŚP przenosi się do internetu!

FAKTY

Adam Karolik: Jeśli taka dystrybucja utrzyma się nadal, to społeczeństwo powiatu ostrowieckiego zostanie skutecznie zaszczepione w przeciągu ok. dwóch lat!

FAKTY

Lekarz: rzadkie są sytuacje, gdy nie możemy zaszczepić przeciw COVID-19!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this