Znajdź nas na

PO GODZINACH

Ostrowczanie połączą się w tańcu „Jerusalema”!

„Ostrowiec Świętokrzyski łączy się w tańcu Jerusalema” – to inicjatywa społeczna polegająca na wspólnie wykonanym tańcu w rytm piosenki „Jerusalema”. To prosty układ taneczny, który mogą wykonywać wszyscy bez względu na wiek, płeć czy umiejętności taneczne. Do wspólnej zabawy w rytm przeboju południowoafrykańskiego producenta zapraszają liderki Grupy Rodzin z Wyzwaniami, działające w ramach Organizowania Społeczności Lokalnej. Start wydarzenia o 9.00 na ostrowieckim Gutwinie.

Źródło: Pixabay

#JerusalemaDanceChallenge to bardzo prosty taniec do rytmicznej muzyki. Autorem piosenki o tym samym tytule jest Master KG, południowoafrykański producent, wokalnie wspomaga go wokalistka Nomcebo Zikode.  Tekst piosenki napisany został w  języku zuluskim. Na początku 2020 roku grupa taneczna z Angoli udostępniła w sieci choreografię do przeboju. Tak rozpoczął się challenge.

24 października o godzinie 9.00 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Gutwin” swoich sił we wspólnym tańcu Jerusalema będą mogli spróbować także mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego.  Poprowadzi go Szkoła Tańca Progres  oraz liderki grupy Rodzin z wyzwaniami,  działające w ramach Organizowania Społeczności Lokalnej. 

Na fanpage-u Organizowanie Społeczności Lokalnej w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się filmik instruktażowy z układem tanecznym.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this