Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św.: Dozór i poręczenie majątkowe dla mężczyzny podejrzanego o przestępstwo na tle seksualnym!

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 57-letniemu mężczyźnie zatrzymanemu w środę (14 kwietnia) przez ostrowiecką policję w Parku Miejskim w Ostrowcu Św. Ostrowczanin podejrzewany był o przestępstwo na tle seksualnym. – Wczoraj usłyszał zarzuty, został doprowadzony do prokuratury, zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy – poinformowała Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Zdjęcie ilustracyjne. Źróodło: Adobe Stock

W środę, 14 kwietnia tuż po godzinie 14.00 na fanpage-u Child Guard Unit Poland pojawił się film z obywatelskiego ujęcia 57-letniego mężczyzny, który za pomocą swojego konta na Fb, najprawdopodobniej umawiał się z osobami nieletnimi. To  kolejna z prowokacji organizacji  łączącej osoby, których nadrzędnym celem jest zwalczanie procederu pedofilii w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu. 

Mężczyzna został przekazany w ręce policji, został  zatrzymany, trwały czynności, które na celu miały ustalenie okoliczności, czy doszło do popełnienia przestępstwa na tle seksualny. 

– Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, został doprowadzony do prokuratury, zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru i poręczenia majątkowego – tłumaczy Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Św.  Za popełniony czyn grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this