Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św. Fragment ul. Okólnej doczeka się remontu! Dla kierowców oznacza to chwilowe utrudnienia!

Wygląda na to, że ulica Okólna, od skrzyżowania z ulicą Siennieńską do ulicy Starokunowskiej w Ostrowcu Św., doczeka się remontu. O zakresie prac, a także zmianie organizacji ruchu na swojej oficjalnej stronie poinformowało Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Zdjęcie ilustracyjne

Od 25 marca do 30 marca 2021 dla ruchu kołowego zamknięty zostanie  odcinek ulicy Okólnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, a konkretnie odcinek  od skrzyżowania z ulicą Siennieńską do ulicy Starokunowskiej.

–Zamknięcie spowodowane jest przeprowadzanym remontem min. układaniem warstw bitumicznych. Dla zapewnienia przejezdności w tym rejonie  miasta zostanie zmieniona organizacja ruchu dla niżej wymienionych ulic:  ulica Siennieńska na odcinku od skrzyżowania z ulicą Okólną do skrzyżowania z ulicą Szeroką – wprowadzenie ruchu dwukierunkowego,  ulica Rynek – wprowadzenie ruchu dwukierunkowego,  ulica Górzysta – wprowadzenie ruchu dwukierunkowego (zapewnienie dojazdu do kościoła Św. Michała) – czytamy na stronie starostwa. 

Zmiana organizacji ruchu ma zmniejszyć  uciążliwość podczas przeprowadzanego remontu. Kierowcy poruszający się ulicą Iłżecką od ulicy Polnej będą mieli możliwość wyboru kierunku jazdy. Umożliwi to również dojazd do okolicznych instytucji i placówek handlowych.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this