Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św.: Kolizja na skrzyżowaniu Żeromskiego i Zagłoby! [FOTO]

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś przed południem w rejonie ulic Stefana Żeromskiego i Onufrego Zagłoby. Kierowcy podróżujący tą trasą muszą przygotować się na utrudnienia, które jak zapowiada Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. potrwają jeszcze około półtorej godziny.

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Wyglądało groźnie, na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Mowa o kolizji, do jakiej doszło dziś (czwartek, 24 lutego) przed południem na skrzyżowaniu ulic Stefana Żeromskiego i Onufrego Zagłoby.

– Jadący pojazdem marki Volkswagen, jadąc od strony Kunowa prawdopodobnie nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego uderzył w jadącą ulicą Stefana Żeromskiego w kierunku ulicy Henryka Sienkiewicza, ciężarówką. W wyniku kolizji ciężarówka się przewróciła – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. 

fot. Marzena Gołębiwska/naOSTRO.info

Dwie osoby podróżujące ciężarówką, a także kierowca auta osobowego zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy byli przytomni.   

Na miejscu czynności procesowe wykonują policjanci. Obecni są także strażacy: 5 samochodów ratowniczo-gaśniczych, 13 strażaków, którzy jak mówi Sebastian Klaus z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. działają pod kątem postawienia ciężarówki na ko. Wykorzystywany jest sprzęt stosowany w ratownictwie drogowym.

Utrudnienia potrwają jeszcze około 1,5 godziny.

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this