Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św.: Miłośnik mocnych trunków – zatrzymany!

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić nieuczciwy klient, który z jednego z ostrowieckim supermarketów dokonał kradzieży 6 butelek alkoholu. Łącznie łupem złodzieja padło mienie o wartości ponad 750 złotych. Teraz o dalszym losie „miłośnika” mocnych trunków zadecyduje sąd.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W minioną sobotę około godziny 9:30 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym z ostrowieckich supermarketów. Na miejsce skierowano policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Mundurowi ustalili, że 31-letni mieszkaniec miasta został ujęty przez pracownika sklepu na kradzieży 3 butelek whisky o wartości blisko 400 złotych. Okazało się, że  nieuczciwy klient poprzedniego dnia dopuścił się takiego samego czynu, jednak wówczas udało mu się wyjść ze sklepu z niezapłaconym towarem. Łupem „amatora” wyskokowych trunków padło 6 butelek whisky. Wartość strat wyceniono na kwotę ponad 750 złotych. 

31-latek został zatrzymany. Tego samego dnia przedstawiono mu zarzut kradzieży, do której się przyznał. Teraz  grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this