Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św.: Odwiedził ją w domu, ukradł telefon i dowód osobisty!

Telefon komórkowy i dowód osobisty padły łupem 36-letniego mieszkańca gminy Sienno. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę 850 złotych. Mężczyzna ze swojego zachowania tłumaczył się przed prokuratorem.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Na początku listopada dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał informację o kradzieży zuchwałej. Z relacji zgłaszającej wynikało, że tego samego dnia w mieszkaniu odwiedził ją 36-letni znajomy. Pomiędzy nimi wywiązała się sprzeczka i doszło do szarpaniny, w trakcie której 36-latek wyrwał z ręki kobiety telefon komórkowy i wyszedł z mieszkania. Sprawca zabrał również dowód osobisty, który kobieta miała schowany w swoim telefonie. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę 850 złotych.

Wczoraj (czwartek, 9 października) Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali na terenie gminy Sienno 36-latka odpowiedzialnego za to zdarzenie. Jeszcze tego samego dnia usłyszał on zarzuty kradzieży zuchwałej telefonu komórkowego, dowodu osobistego oraz uszkodzenia ciała. Stróże prawa odzyskali skradzione mienie.

Kodeks karny za kradzież zuchwałą przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this