Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św.: Tajemnicza śmierć w jednym z domków jednorodzinnych! Czy sekcja zwłok wykaże co było przyczyną zgonu 80-latka?

Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę zgonu 80-letniego mieszkańca Ostrowca Św., którego ciało ujawnili wczoraj (środa, 6 stycznia) w jednym z domków jednorodzinnych, ostrowieccy policjanci. Mężczyzna miał ranę brzucha, jednak, jak poinformowała nas Ewelina Wrzesień, oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św., ze wstępnych ustaleń wynika, że w domu nie było śladów włamania.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj (środa, 6 stycznia) przed godziną 19.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów jednorodzinnych na Ostrowca  Św.  ujawniono zwłoki  80-letniego mężczyzny. 

– Na miejscu policjanci, pod nadzorem prokuratora wykonali czynności służbowe. Zgłoszenie wpłynęło od jednego z jego sąsiadów, który był zaniepokojony tym, że od kilku dni, nie widział swojego sąsiada. Postanowił do nas zadzwonić. Mieszkanie było zamknięte. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w mieszkaniu nie było żadnych śladów penetracji –  wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. 

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji, która ma dać odpowiedzieć, co było przyczyną śmierci mężczyzny. 

– 80-latek miał bowiem ujawnioną ranę brzucha – wyjaśnia oficer prasowy.  

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this