Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ostrowiec Św.: Trwa kompletowanie materiału dowodowego w sprawie tragicznego wypadku na Alei 3 Maja !

Jak poinformował nas Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach, trwa kompletowanie materiału dowodowego w sprawie tragicznego wypadku do jakiego doszło 1 sierpnia na Alei 3 Maja w Ostrowcu Św. Pod kołami ciężarówki zginęła wówczas 58-letnia kobieta. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów

Prokuratura Rejonowa w Ostrowcu Świętokrzyskim
Budynek, w którym mieści się Prokuratura Rejonowa w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 1 sierpnia tuż po godzinie 14.00 na Alei 3 Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim. Śledztwo w sprawie wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniosła rowerzystka, prowadzi prokuratura Rejonowa w Ostrowcu Św. (art 177 § 2 KK). 

– Trwa kompletowanie materiału dowodowego, oczekujemy m.in. na wyniki sekcji zwłok, analizę zabezpieczonego monitoringu. Po skompletowaniu materiału dowodowego konieczne będzie zapewne uzyskanie opinii biegłego z zakresu badania wypadków komunikacyjnych i dopiero wówczas prokurator  podejmie decyzję o ewentualnym przekształceniu sprawy w fazę ad personam, o ile zaistnieją podstawy do przedstawienia zarzutu –  wyjaśnia Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach. 

Przejście dla pieszych na Alei 3 Maja w Ostrowcu Św.
fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this