Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiec Św.: Widziałeś wypadek na ul. Traugutta? Policja poszukuje świadków zdarzenia!

Wracamy do tragicznego w skutkach wypadku, do jakiego doszło 26 marca ok. godziny 21.40 na ulicy Traugutta w Ostrowcu Św. Przypomnijmy, że 22-letni kierujący samochodem osobowym potrącił 47-letniego ostrowczanina. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł. Ostrowieccy policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Do wypadku doszło na ulicy Romulada Traugutta w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 26 marca około godz. 21.40 na ulicy Romualda Traugutta w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Ten tragiczny w skutkach wypadek opisywaliśmy tutaj:

Przypomnijmy, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 22- letni mężczyzna potracił przemieszczającego się przez jezdnię 47-letniego ostrowczanina, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Mundurowi zwracają się z prośbą do osób będących świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty, bądź telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Al. 3-go Maja 7 pok. Nr D-2-6 od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 15.00 nr tel. 47 80421 53 lub całodobowo pod nr 47 804 22 05.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this