Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ostrowiecki mundurowy czujny nawet podczas urlopu!

Policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. będąc na urlopie zatrzymał sprawcę kradzieży. 41-letni ostrowczanin w jednym z sieciowych marketów zabrał zestaw bitów i wierteł, po czym nie płacąc wyszedł ze sklepu. Wartość mienia oszacowano na kwotę ok. 35 złotych. Mężczyzna poniósł już konsekwencje swojego czynu.

Źródło: Adobe Stock

Do zdarzenia doszło wczoraj (23 sierpnia), kilka minut przed godziną 14.00.  Wtedy to funkcjonariusz z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy przebywając na urlopie udał się na zakupy do jednego z sieciowych marketów na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Będąc przy kasie stróż prawa zwrócił uwagę na mężczyznę, który szybkim krokiem wszedł do sklepu, gdzie z półki wziął zestaw wierteł i bitów, po czym nie płacąc za nie przeszedł przez linię kas. 

Funkcjonariusz widząc całe zdarzenie natychmiast podjął wobec złodzieja interwencję. Towar wrócił na sklepowe półki, a 41-letni rabuś poniósł konsekwencje swojego czynu. Ostrowczanin został ukarany mandatem karnym przez policjantów, którzy zostali wezwani na miejsce interwencji. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this