Znajdź nas na

FAKTY

Pojechał na zakupy z 2 promilami!

Podjechał samochodem marki Renault pod sklep w jednej z miejscowości znajdującej się na terenie gminy Kunów, mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Gdyby nie szybka reakcja jednego ze świadków zdarzenia, ta historia mogłaby zakończyć się tragicznie. Mężczyzna miał bowiem 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem.

Źródło: Adobe Stock

Wczoraj (poniedziałek, 23 sierpnia) około godziny 15.30 na numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która poinformowała ostrowieckich mundurowych, że najprawdopodobniej pod sklep w jednej z miejscowości na terenie gminy Kunów podjechał nietrzeźwy kierowca. Na miejsce udali się policjanci z ostrowieckiej drogówki. Na miejscu mundurowi zastali pod sklepem zarówno wskazany w zgłoszeniu pojazd, jak i jego kierowcę, którym okazał się 34-latek z terenu gminy Bodzechów. Kierujący Renault miał w organizmie 2 promile alkoholu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Gdyby nie szybka  reakcji osoby zgłaszającej być może doszłoby do tragedii na drodze.  Za kierowanie „na podwójnym gazie” 34-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami i konsekwencje finansowe. Mężczyzna już stracił prawo jazdy.

 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this