Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Policjanci z Kielc najlepsi w halowej piłce nożnej!

Dwa dni trwała rywalizacja mundurowych z różnych posterunków policji w halowej piłce nożnej. Nie do pokonania okazali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kielcach. Królem strzelców został Łukasz Piotrowski z z Kielc, a najlepszym bramkarzem – Marcin Musiał z Jędrzejowa.

fot. KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Po dwóch dniach zaciętych rozgrywek wyłoniono zwycięskie drużyny i wręczono zasłużone trofea policjantom z garnizonu świętokrzyskiego.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, drugie miejsce – funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie, trzecie miejsce – reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Końskich, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.        
Wręczono też nagrody dla strzelca turnieju, którym został Łukasz Piotrowski z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, natomiast najlepszym bramkarzem – Marcin Musiał  z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie.

fot. KPP Ostrowiec Świętokrzyski


Organizatorzy zapewniają, że będzie to impreza o charakterze cyklicznym, a w 2020 roku spotkamy się na VII Wojewódzkim Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Świętokrzyskiego.

W trakcie zakończenia turnieju odznaką honorową NSZZ Policjantów za wspieranie Zarządu Terenowego Policyjnych Związków w Ostrowcu Świętokrzyskim został odznaczony Jarosław Górczyński, prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego.

fot. KPP Ostrowiec Świętokrzyski

W uroczystym zamknięciu turnieju brali udział oprócz prezydenta miasta, Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach – mł. insp. Anna Adamczyk-Kita, Komendant Powiatow Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim – mł. insp. Zbigniew Wilk, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego – Jerzym Kaniewski, Przewodniczący Zarządu Terenowego Policyjnych Związkowców w Ostrowcu Świętokrzyskim – asp. sztab. Mariusz Walczyk.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this