Znajdź nas na

FAKTY

Policjanci z ostrowieckiej drogówki znowu pomogli!

W minioną sobotę (26 sierpnia) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy dwukrotnie udzielali pomocy w szybkim dotarciu do szpitala osobom, które wymagały pilnej interwencji lekarskiej. Dzięki policyjnej eskorcie zarówno kobieta jaki mężczyzna na czas trafili pod opiekę medyków, którzy udzielili im specjalistycznej pomocy.

Zdjęcie ilustracyjne. Policyjna eskorta fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Policjanci z ostrowieckiej drogówki dwukrotnie udzielali pomocy w szybkim dotarciu do placówki medycznej osobom, które wymagały pilnej interwencji lekarskiej. Jako pierwszy o pomoc poprosił 29-letni kierowca Jeepa. Mężczyzna około godziny 16.35 podjechał na ul. Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim do patrolu prowadzącego  interwencję i poinformował stróżów prawa, że wiezie w aucie swoją żonę, która ma problemy z oddychaniem. 

Kolejno tego samego dnia kwadrans przed godziną 20.00 w miejscowości Rudka Bałtowska policjanci z miejscowej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Renault, którego kierująca przekroczyła dopuszczalną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że  33-latka wiozła do szpitala swojego ojca, który zranił się w rękę piłą.

W obu przypadkach policjanci z użyciem sygnałów uprzywilejowania ruszyli w kierunku szpitala miejskiego. Bezpośrednio za nimi jechały „pilotowane” auta.  Po dotarciu na miejsce  zarówno kobieta jak i mężczyzna trafili pod opiekę medyczną, gdzie udzielono im specjalistycznej pomocy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this