Znajdź nas na

FAKTY

Poszukiwany i „na podwójnym gazie” trafił za kratki!

Do dwóch lat pozbawienia wolności może grozić 33-latkowi, który nie dość, że miał promil alkoholi we krwi, a policjantom oznajmił, że nie posiada uprawnień do prowadzenia samochodu, to poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do zdarzenia doszło dzisiaj (czwartek, 9 kwietnia) około godziny 01.00 w nocy. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej jednostki policji na ul. Aleja 3-go Maja zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW.

W trakcie czynności kierujący oświadczył, że nie posiada uprawnień do kierowania. Okazało się, że 33-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego jest także poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna musi bowiem odbyć karę 3 miesięcy pozbawienia wolności. Kierujący BMW prowadził samochód z promilem alkoholu w swoim organizmie. Mężczyzna trafił już za kratki, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości sąd może orzec karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this