Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Potrójne zabójstwo dzieci! Policja poszukuje Radosława Kolasińskiego!

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku prowadzą czynności w sprawie zabójstwa trzech chłopców w wieku od 8 do 17 lat. Ich ciała z ranami ciętymi, zostały odnalezione 9 marca w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku. Mundurowi poszukują 42-letniego Radosława Kolasińskiego, mężczyzny, który pod nieobecność matki zajmował się dziećmi. Wczoraj (10 marca) po południu samochód, którym poruszał się płocczanin, został odnaleziony w miejscowości Wykowo.

Fot. Policja

Ta tragedia wstrząsnęła Polską. Mowa o zabójstwie trzech chłopców w wieku od 8 do 17 lat, których ciała odnalezione zostały w środę, 9 marca w jednym z domów na Osiedlu Wyszogrodzka w Płocku. Do sprawy zabójstwa policjanci prowadzą poszukiwania za 42-letnim Radosławem Kolasińskim. Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami. Najmłodszy z chłopców był jego synem. 

Wczoraj (10 marca) po południu samochód, którym poruszał się płocczanin, został odnaleziony w miejscowości Wykowo – w rejonie rzeki Wisły. Do działań  poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. W tej chwili kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania za 42-latkiem. Dla dobra śledztwa mundurowi nie ujawniają szczegółach prowadzonych działań operacyjnych. Śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku.

Prokuratura Rejonowa w Płocku w ramach prowadzonych czynności do sprawy zabójstwa, wydała decyzję o publikacji wizerunku poszukiwanego Radosława Kolasińskiego.

Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był: w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach; szalik typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę i buty sportowe koloru niebieskiego.

Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się –  stopy do zewnątrz, chód szybki.

Jeśli posiadasz  informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, prosimy o pilny kontakt z Policją pod nr alarmowym 112 oraz pod nr. tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this