Znajdź nas na

FAKTY

[Aktualizacja] Policja odwołuje poszukiwania! Powiat ostrowiecki: zaginął ojciec z dwójką dzieci!

Zaginął 38-letni mieszkaniec gminy Bodzechów w powiecie ostrowieckim. 18 maja Tomasz Szabelski wraz z dwójką swoich dzieci: dziewczynką w wieku 4 lat i chłopcem w wieku lat 8, nie informując nikogo, oddalił się z miejsca zamieszkania. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginiony 18 maja Tomasz Szabelski ma 150-160 cm wzrostu ma szczupłą sylwetkę włosy krótkie koloru ciemny blond, nos lekko garbaty, nosi okulary korekcyjne. 

4-letnia dziewczynka ma 100 cm wzrostu jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru jasny blond do ramion i mały prosty nos.

8-letni chłopiec ma 120-125 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy koloru ciemny blond i mały prosty nos. 

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Tomasza Szabelskiego i jego dzieci bądź zna ich miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. 47 804 22 05 lub 47 804 23 82 lub pod numerem alarmowym 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this