Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

[Aktualizacja] Policja odwołuje poszukiwania! Powiat ostrowiecki: zaginął ojciec z dwójką dzieci!

Zaginął 38-letni mieszkaniec gminy Bodzechów w powiecie ostrowieckim. 18 maja Tomasz Szabelski wraz z dwójką swoich dzieci: dziewczynką w wieku 4 lat i chłopcem w wieku lat 8, nie informując nikogo, oddalił się z miejsca zamieszkania. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginiony 18 maja Tomasz Szabelski ma 150-160 cm wzrostu ma szczupłą sylwetkę włosy krótkie koloru ciemny blond, nos lekko garbaty, nosi okulary korekcyjne. 

4-letnia dziewczynka ma 100 cm wzrostu jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru jasny blond do ramion i mały prosty nos.

8-letni chłopiec ma 120-125 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy koloru ciemny blond i mały prosty nos. 

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Tomasza Szabelskiego i jego dzieci bądź zna ich miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. 47 804 22 05 lub 47 804 23 82 lub pod numerem alarmowym 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this