Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowcu Św. apeluje do mieszkańców powiatu!

– Bądźmy odpowiedzialni, dbajmy o swoje zdrowie i zdrowie innych – apeluje Wioletta Adamczyk-Nowak, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowcu Św. Apel wystosowany do mieszkańców powiatu ostrowieckiego spowodowany jest wzrostem zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Inspektor przypomina o obowiązku zakrywania ust i nosa w obiektach użyteczności publicznej, a także o zachowaniu bezpiecznego dystansu społecznego i higienie.

grafika naOSTRO.info

– W związku z odnotowanym w kraj u znacznym wzrostem zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowcu Świętokrzyskim apeluje do mieszkańców powiatu ostrowieckiego oraz osób przybywających do naszego powiatu o przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa w obiektach użyteczności publicznej m.in. w sklepach wielko- i małopowierzchniowych, urzędach, kościołach itp. Pamiętajmy także o zachowaniu bezpiecznego dystansu społecznego oraz o przestrzeganiu zasad higieny i dezynfekcji rąk – czytamy w apelu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowcu Św.

Jak podkreśla Wioletta Adamczyk-Nowak konsekwentne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa może uchronić przed zakażeniem koronawirusem SARS-Co V-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowcu Św. informuje także, że na ul. Świętokrzyskiej 11 w Ostrowcu Św. znajduje się mobilny punkt wymazu „drive-thru”, w którym można wykonać test w kierunku koronawirusa.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 41 246 00 11

Źródło: PSSE Ostrowiec Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this