Znajdź nas na

FAKTY

Powoli i ze zdrowym rozsądkiem! 30 listopada w Kielcach startują Targi Slow Life!

W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Targach Kielce odbywać się będą Targi Slow Life. To połączenie branż związanych ze zdrowym, ekologicznym stylem życia. Będzie można zapoznać się z bogatą ofertą naturalnych kosmetyków i produktów spożywczych oraz strefą agroturystyczną. Zaplanowano ciekawe pokazy, warsztaty i inne atrakcje. Do udziału w wydarzeniu zaprasza wicemarszałek Renata Janik.

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Slow Life to filozofia oparta na zwolnieniu tempa życia, obcowaniu ze środowiskiem naturalnym, dbaniu o jakość pożywienia i jego składników. Na fundamencie nowej ideologii powstała inicjatywa organizacji targów, podczas których wystawcy zaprezentują wszystkim obecnym, jak wygląda wypoczynek, pielęgnacja, podróże, biznes wszystko w myśl zasady slow, czyli powoli i ze zdrowym rozsądkiem.

– Zapraszam wszystkich mieszkańców regionu świętokrzyskiego by zwolnili tempo życia i poszukali inspiracji w naturze na Targach Kielce Slow Life. Wydarzenie promować będzie nie tylko zdrowe odżywianie, ale również cały szereg usług i produktów, które na zdrowy styl życia mają ogromny wpływ – podkreśla Renata Janik, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego.

Na zwiedzających czeka połączona oferta branż związanych ze zdrowym, ekologicznym stylem życia.

Salon Produktów Ekologicznych ECO -STYLE  – Szczegóły: www.eco-style.targikielce.pl

Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY – Szczegóły: www.healthandbeauty.targikielce.pl

Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGRO TRAVEL & ACTIVE LIFE  – Szczegóły: www.agrotravel.targikielce.pl

Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO – Szczegóły: www.rekodzielo.targikielce.pl

Szczegółowy program targów już wkrótce.

O targach pisaliśmy także tutaj:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this