Znajdź nas na

FAKTY

Pożar na Iłżeckiej! Jedna osoba trafiła do szpitala!

Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru do jakiego doszło dziś około godziny 13.00 w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego, znajdującego się przy ulicy Iłżeckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wiadomo natomiast, że do szpitala trafiła jedna osoba poszkodowana. Na miejsce zdarzenia zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażaków okazało się, iż pożarem jest objęte całe mieszkanie w budynku wielorodzinnym, a wewnątrz objętych pożarem pomieszczeń, znajduje się mężczyzna. Nasze działania polegały na: szybkim ugaszeniu pożaru, ewakuacji mężczyzny, znajdującego się w pomieszczeniu oraz przekazaniu go przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi Ratownictwa Medycznego. W chwili ewakuacji mężczyzna był przytomny. Przewietrzyliśmy mieszkania i klatkę schodową. Miejsce przekazane zostało Policji – tłumaczy kpt. Sebastian Klaus z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

W działaniach brało udział pięć zastępów straży pożarnej, 12 strażaków. Przyczynę pożaru ustali prokurator.

– Nasza przypuszczalna przyczyna to zaprószenie ognia. Na szczęście sąsiednie mieszkania nie ucierpiały – podsumowuje Sebastian Klaus.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this