Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Pożegnała się z fanami, Ostrowcem Św. i klubem KSZO!

Jak możemy przeczytać w liście, jaki na swoim profilu na Facebooku zamieściła Olga Pavlukoskaya czas spędzony w Ostrowcu Św. wspomina bardzo dobrze. Chociaż żałuje sposobu w jaki rozstała się z siatkarskim klubem KSZO Ostrowiec Św., to zawsze będzie pamiętać ludzi, których tu spotkała i wspaniałe chwile, jakie spędziła w Ostrowcu Św. Olga Pavlukoskaya na dobre pożegnała kibiców. – Może wyjadę do innej ligi w zachodniej Europie, może wrócę na Białoruś i tam dokończę sezon. A może zakończę grę w siatkówkę i zajmę się swoim biznesem, który od dawna planuję – przeczytać możemy w liście.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Trudno nie dziwić się siatkarce, która mimo wielu obietnic jak okazało się później bez pokrycia, ufała i wierzyła, że sytuacja w klubie zmieni się na tyle, żeby mogła otrzymać zaległe wynagrodzenie za pracę jaką wykonywała na rzecz KSZO Ostrowiec Św. 

Po spadku drużyny z siatkarskiej ekstraklasy, jako jedyna pozostała w klubie, bo jak mówiła wielokrotnie była bardzo emocjonalnie związana z Ostrowcem Św., który traktuje jak swój drugi dom. 

Po złożeniu przez Olgę Pavlukovskayje rezygnacji nikt z zarządu ani kadry nie skontaktował się z siatkarką zapraszając na rozmowę. Zabrakło chęci, czy możliwych rozwiązań jakie można było przedstawić zawodniczce tak zasłużonej i oddanej ostrowieckiej siatkówce? 

– Przyszedł jednak ten dzień, kiedy miałam dość niedotrzymywanych warunków ugody. Kiedy złożyłam pismo o rozwiązanie kontraktu łudziłam się, że może ktoś w klubie potrafi wykonać telefon, zaprosić na spotkanie i w końcu powiedzieć: przelejemy pieniądze, chcemy zmniejszyć nasze zadłużenie względem Ciebie. Niestety przez dwa tygodni telefon z klubu milczał. Wtedy przelała się szala goryczy – możemy przeczytać we fragmecie listu Olgi Pavlukoskayji. 

Całość listu, w którym siatkarka żegna się z kibicami publikujemy poniżej:

Szanowni Państwo, Szanowni Kibice KSZO

Kilka dni zajęło mi “zebranie” się do napisania tych słów. To bardzo trudne chwile dla mnie. Nigdy nie myślałam, że w ten sposób przyjdzie mi zakończyć grę w ostrowieckim klubie. Proszę mi wierzyć to dla mnie bardzo trudna decyzja.

W Ostrowcu przeżyłam wiele wspaniałych chwil, spotkałam wielu wspaniałym ludzi. Ostrowiec i KSZO zawsze zostaną głęboko w moim sercu. Dziękuję wszystkim z Was i każdemu z osobna za wiele ciepłych słów, za wsparcie, ale też w ostatnich dniach za wiele sms-ów i wiadomości na facebooku. Bardzo dziękuję za piękne chwile przed meczem Polska-Białoruś. Jeszcze do dziś w uszach szumi mi Państwa głos skandujący moje imię.

Wiem, że co roku zawodniczki przychodziły, odchodziły, ja zostawałam. Zostałam wyróżniona funkcją kapitana. To tylko podkreślało zaufanie jakim mnie tutaj obdarzono. W domu mam tez cenne pamiątki po wyróżnieniach z lokalnych mediów.

Przyszedł jednak ten dzień, kiedy miałam dość niedotrzymywanych warunków ugody. Kiedy złożyłam pismo o rozwiązanie kontraktu łudziłam się, że może ktoś w klubie potrafi wykonać telefon, zaprosić na spotkanie i w końcu powiedzieć: przelejemy pieniądze, chcemy zmniejszyć nasze zadłużenie względem Ciebie.

Niestety przez dwa tygodni telefon z klubu milczał. Wtedy przelała się szala goryczy.

Życzę klubowi jak najlepiej, prezesowi Mirkowi wielu sponsorów i przetrzymania trudnego czasu. Wierzę w lepsza przyszłość klubu. Trzymam kciuki. Jeszcze nie znam swoich najbliższych planów. Może wyjadę do innej ligi w zachodniej Europie, może wrócę na Białoruś i tam dokończę sezon. A może zakończę grę w siatkówkę i zajmę się swoim biznesem, który od dawna planuję. Jeszcze raz dziękuję za trzy wspaniałe lata.

Olga Pavlukovskaya 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this