Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Próbował okraść budynek na niezamieszkałej posesji! Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności!

We wtorek ostrowieccy dzielnicowi zatrzymali 65-latka podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do budynku na jednej z niezamieszkałych posesji na terenie miasta. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Jak bardzo zdziwiony był właściciel nieruchomości na jednej z niezamieszkałych posesji na terenie naszego miasta, kiedy przyjechał na miejsce i zastał otwarte drzwi, a w pomieszczeniach – bałagan, możemy sobie tylko wyobrazić. Dodatkowo natknął się na torbę na kółkach, która nie była jego własnością. W pewnym momencie właściciel spotkał również agresywnego, nieproszonego gościa, który twierdził, że jest właścicielem posesji.

Po chwili w spotkaniu mężczyzn uczestniczyli już dzielnicowi z ostrowieckiej komendy, przeprowadzający obchód. Dobrze znany stróżom prawa 65-latek został zatrzymany. Okazało się, że w jego podręcznej torbie znajdowały się przedmioty przygotowane do kradzieży. Wartość tych rzeczy prawdziwy właściciel oszacował na kwotę blisko 200 złotych. 65-latek chwilowo został „gospodarzem” policyjnej celi. Został mu przedstawiony zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this