Znajdź nas na

FAKTY

Przestępczy duet z gminy Bodzechów już w więziennej celi!

Ona, 31-latka za groźby karalne i naruszenie nietykalności cielesnej skazana na 4 miesiące pozbawienia wolności, on – 30-latek za groźby karalne do odbycia miał karę 35 dni pozbawienia wolności. Przestępczy duet poszukiwany przez ostrowieckich kryminalnych trafił już do więziennej celi.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W piątek, 6 listopada Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Ostrowcu Św., zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania, zatrzymali dwie osoby z terenu gminy Bodzechów, poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Zatrzymani to 30-letni mężczyzna i jego 31-letnia partnerka.

fot. Świętokrzyska Policja

Para „wpadła” w ręce mundurowych w piątkowy poranek. Jak ustalili policjanci, mężczyzna w więziennej celi ma do odbycia karę 35 dni pozbawienia wolności za groźby karalne, a kobieta za to przestępstwo i naruszenie nietykalności cielesnej ma do odbycia kar 4 miesięcy. Obydwoje byli poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez ostrowiecki sąd.

Para poszukiwanych 6 listopada trafiła do więziennej celi, gdzie oddzielnie odpokutuje zasądzoną wcześniej karę.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ćmielowie „namawia” nas do łamania prawa?

FAKTY

Wioletta Rogala-Mazur: Zadziwił mnie człowiek w czerwonych okularach! W tym roku ćmielowski sztab WOŚP przenosi się do internetu!

FAKTY

Adam Karolik: Jeśli taka dystrybucja utrzyma się nadal, to społeczeństwo powiatu ostrowieckiego zostanie skutecznie zaszczepione w przeciągu ok. dwóch lat!

FAKTY

Radni z gminy Bałtów z pomocą dla Anny Frytek! Hubert Żądło: Nikt z nas nie wie kiedy sam tej pomocy będzie potrzebował!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this