Znajdź nas na

FAKTY

Przez parking przy bałtowskiej szkole przejdą „suchą stopą”!

Rodzice, a także uczniowie, którzy każdego dnia zatrzymują się na parkingu przy Szkole Podstawowej w Bałtowie przejdą już suchą stopą. – Na razie wysypaliśmy teren kruszywem, w planach mamy jednak zrobienie parkingu z prawdziwego zdarzenia – wyjaśnia Hubert Żądło, wójt gminy Bałtów. Wójt rozpoczął także starania, aby obok Urzędu Gminy stanął paczkomat. Jeśli procedura zakończy się sukcesem mieszkańcy łatwiej odbiorą i nadadzą paczki.

Źródło: FB Hubert Żądło

– Przy okazji odwiedzin szkoły zauważyłem jak wygląda szkolny parking, zwłaszcza teraz, gdy jest błotniście i deszczowo. Nie otrzymywałem żadnych sygnałów, ani nikt się nie skarżył na panujące tam warunki, choć nie będę ukrywał, że w planach mamy remont parkingu i wyłożenie go kostką – wyjaśnia Hubert Żądło. 

Parking został wysypany kruszywem zakupionym ze środków budżetu gminy. Poprawiane było także odwodnienie budynku przy wejściu do szkoły. 

Źródło: FB Hubert Żądło

Parking przy szkole zyska nowy wygląd być może jeszcze w tym roku.

– Potrzebna jest jeszcze zgoda konserwatora. Być może uda się to zrobić jeszcze w tym roku. Oszacowaliśmy, że potrzebne byłoby na to ok. 20 tysięcy zł – dodaje wójt.

W Bałtowie stanie paczkomat?

– Rozpoczęliśmy procedurę, mającą na celu ustawienie paczkomatu w Bałtowie, obok Urzędu Gminy. Im więcej osób odda głos na tą lokalizację, tym większa szansa powodzenia naszego pomysłu. Proszę o udostępnianie i głosowanie. Razem damy radę – zachęca Hubert Żądło.

Paczkomat na pewno ułatwiłby życie mieszkańcom gminy. Mogliby wygodnie  nadawać i odbierać przesyłki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Lokalizację można zaproponować na stronie
https://bliskociebie.inpost.pl/#paczkomat-w-twojej-okolicy h

Propozycja paczkomatu w Bałtowie ma już 292 punkty.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this