Znajdź nas na

FAKTY

Radny Paweł Walesic dziękuje mieszkańcom powiatu ostrowieckiego!

Dobiega końca aktualna kadencja samorządów. Już 7 kwietnia mieszkańcy powiatu ostrowieckiego wybiorą osoby, które obdarzą mandatem zaufania. Podczas, gdy kampania wyborcza „rozkręca się w najlepsze”, Paweł Walesic, radny Rady Powiatu Ostrowieckiego, dziękuję mieszkańcom za opinie, sugestie i rozmowy, dzięki którym mógł zabiegać o wprowadzenie zmian w wielu ważnych dla nich kwestiach. Pełną treść listu publikujemy poniżej.

Paweł Walesic, radny Rady Powiatu Ostrowieckiego fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Paweł Walesic, to radny Rady Powiatu Ostrowieckiego, który złożył najwięcej (270) interpelacji w tej kadencji samorządu (wśród radnych powiatowych). Apelował w różnych sprawach: od wprowadzenia darmowych przejazdów komunikacją miejską, poprzez inwentaryzację barier architektonicznych na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i powiatu, a na budowie chodników i remontach dróg powiatowych – kończąc. 

Podkreśla, że jego „praca” jako radnego ma sens tylko w koordynacji z inicjatywami podejmowanymi przez mieszkańców To oni dostarczyli mu wielu pomysłów i sugestii na interpelacje i zapytania, które składał w ich imieniu. Dzięki podjętym działaniom wiele udało się już zmienić.  Poniżej publikujemy list radnego, który skierowany jest do mieszkańców powiatu ostrowieckiego. 

Szanowni Mieszkańcy,

właśnie kończy się kadencja samorządu 2018-2024, w której miałem zaszczyt Was reprezentować. Dzięki Waszym opiniom, potrzebom i sugestiom oraz wielu rozmowom, mogłem zabiegać o ważne ludzkie sprawy, dotyczące bezpieczeństwa, budowy dróg, służby zdrowia czy rozwoju sportu. Z uwagą wsłuchiwałem się w Wasz głos przenosząc go na salę obrad samorządu.

To w Waszym imieniu informowałem o nurtujących Was problemach, czego dowodem są najliczniej składane przeze mnie interpelacje, wnioski i zapytania, ponad 270 pisemnych dokumentów traktujących o tym co dla Was ważne i pilne do wykonania.

Podejmując decyzje zawsze kierowałem się dobrem całej społeczności, stawiając na dialog, uczciwość i otwartość, a nade wszystko na rozwiązywanie zgłaszanych przez Was problemów.

„Spotkać się to początek, zgodzić się to postęp, pracować razem to sukces”. – Henry Ford.

Miałem wielkie szczęście i honor, że powierzyliście mi Państwo Wasze sprawy, bolączki i oczekiwania oraz, że spotkałem Was na swojej drodze. Każdy Państwa głos był i jest dla mnie zobowiązaniem do dalszego wywiązywania się z moich obowiązków i realizowania wspólnie obranych celów.

Dziękuję Państwu za wspólnie przepracowany czas

  Paweł Walesic

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this