Znajdź nas na

FAKTY

Rehabilitacja z dofinansowaniem w lecznicy w Czarnieckiej Górze!

Usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie – a wszystko to dzięki unijnemu dofinansowaniu projektu, który realizować będzie lecznica w Czarnieckiej Górze. 735 tys. zł – taka jest wartość dofinansowania ze środków unijnych projektu realizowanego przez Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze. Umowa w tej sprawie została właśnie podpisana.

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej-Górze Źródłó: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

– To kolejna umowa z placówką, która prowadzi rehabilitację i która dzięki unijnemu wsparciu będzie mogła świadczyć usługi rehabilitacyjne na jak najwyższym poziomie – mówi marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.

Dodaje on, że nie bez znaczenia jest również to, że realizacja projektu przyczyni się do skrócenia czasu oczekiwania na świadczenia zdrowotne. Placówka w Czarnieckiej Górze otrzymała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 z Działania 7.3 Infrastruktura zdrowotna i społeczna. Ogólna wartość projektu to 2 mln 176 tys. zł.

Projekt „Wsparcie Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze poprzez doposażenie w sprzęt medyczny oraz realizację robót budowlanych” zakłada doposażenie placówki w sprzęt medyczny oraz wykonanie prac remontowych (w tym m.in.: malowanie, montaż klimatyzacji, modernizacja łazienek), dzięki którym zostaną wygospodarowane dodatkowe pomieszczenia przeznaczone na świadczenia usług rehabilitacji ogólnej w zakresie chorób układu kostno-mięśniowego.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Grzesiowski: Święta Bożego Narodzenia podobne do Wielkanocy ‘20 – bez zjazdów rodzinnych!

FAKTY

Koronawirus: Ministerstwo Zdrowia zmienia sposób raportowania! Na terenie województwa świętokrzyskiego 359 nowych zakażeń!

FAKTY

Joanna Suska: Nakręćmy się wszyscy na pomaganie! Serduszko na plastikowe nakrętki stoi już przy domu kultury w Ćmielowie! [FOTO]

FAKTY

Projekt na kwarantannę narodową: wyjścia z domu tylko do pracy, lekarza, po zakupy!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this