Znajdź nas na

PO GODZINACH

Spędź tę marcową sobotę z uczestnikami „Sanatorium Miłości”! Na spotkanie zaprasza Zbigniew Duda!

Na zaproszenie Zbigniewa Dudy do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjadą uczestnicy piątej edycji „Sanatorium Miłości”. Asia z Warszawy, Bożena z Białegostoku oraz Józek z Wałbrzycha opowiedzą o swoich perypetiach w programie, a także odpowiedzą na pytania uczestników spotkania. Wydarzenie zorganizowane zostanie 4 marca (sobota) o godz. 16.00 w Pałacu Wielopolskich w Częstocicach. Zaproszenia na spotkanie do odebrania w naszej redakcji!

Zbigniew Duda, pomysłodawca spotkania w Pałacu Wielopolskich w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Przypomnijmy, że „Sanatorium Miłości”,  to program dotyczący seniorów, którzy szukają przyjaźni, a także miłości. Telewizyjny format doczekał się już pięciu edycji, a ostatnia powstała we współpracy z Uzdrowiskiem Busko-Zdrój S.A. We wrześniu zawitała tam ekipa filmowa realizująca program „Sanatorium Miłości”. Dwunastu uczestników (6 pań i 6 panów) oraz prowadząca program Marta Manowska mieli okazję skorzystać z wyjątkowej oferty leczniczej Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. i poznać atrakcje turystyczne ziemi świętokrzyskiej, w tym malowniczego Ponidzia. 

– Uczestnicy programu zamieszkali w należącym do Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. Sanatorium Marconi, które na czas kręcenia programu stało się miejscem spotkań, przygód oraz rozmów i odpoczynku dla uczestników.  Kolejnym obiektem spółki Uzdrowisko Busko-Zdrój, w który uczestnicy korzystali z bogatej oferty zabiegów, był Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji Krystyna. Zdjęcia do programu odbywały się we wrześniu, a pogoda, choć czasami kapryśna, nie stanowiła dla ekipy programu przeszkody. Uczestnicy nie mogli narzekać na brak wrażeń. Odwiedzili Wiślicę, Zamek Królewski w Chęcinach, Zamek Krzyżtopór w Ujeździe, Park Etnograficzny w Tokarni, Tężnię w Busku-Zdroju. Efekty pracy ekipy programu oraz perypetie uczestników oglądać można  na antenie TVP 1 już od 1 stycznia 2023 roku – przypomina Zbigniew Duda. To właśnie dzięki jego inicjatywie już 4 marca (sobota) do Pałacu Wielopolskich przyjadą uczestnicy ostatniej edycji programu. 

Zbigniew Duda, radny powiatu ostrowieckiego z Klubu PiS
fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– To taki prezent ode mnie dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i powiatu ostrowieckiego. „Sanatorium Miłości” to program, który cieszy się dużą oglądalnością i sympatią widzów. Polacy polubili ten rodzaj rozrywki. Pomyślałem dlaczego by  nie zaprosić uczestników programu do naszego miasta, a tym samym umożliwić mieszkańcom spotkanie, podczas którego usłyszą o wspomnieniach uczestników, a także poznają ten program „od kuchni”. Wiem, że podczas nagrywania „Sanatorium Miłości” bywało zabawnie, ale i wzruszająco – mówi Zbigniew Duda.

Dodaje, że do Pałacu Wielopolskich w Częstocicach już w sobotę, 4 marca przyjadą: Asia z Warszawy, Bożena z Białegostoku oraz Józek z Wałbrzycha. Będzie czas na rozmowę i pytania od publiczności. 

– Myślę, że to doskonała promocja dla uzdrowiska, dla buskowianki, a przy okazji fajny sposób na spędzenie sobotniego popołudnia.  Spotkanie będzie otwarte. Ludzie, którzy brali udział w tym programie są bardzo sympatyczni i otwarci, to nie są aktorzy, to osoby, które samy zgłaszały się do programu – zaznacza Zbigniew Duda. 

Dodaje, że spotkanie to także okazja do promocji Pałacu Wielopolskich. 

– To promocja Muzeum, a w szczególności Pałacu Wielopolskich po niedawnym remoncie. Trzeba się tym obiektem chwalić i pokazywać go w Polsce. Stąd wybór takiej, a nie innej lokalizacji. Być może spotkanie zainspiruje kogoś do tego, aby zgłosić się do kolejnej edycji programu. Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu – podsumowuje Zbigniew Duda.

Zaproszenia na spotkanie można odebrać również w naszej Redakcji, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (736 673 906), poprzez Messengera naOSTRO.info lub mailowo: redakcja@naostro.info   

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this