Znajdź nas na

GMINA KUNÓW

Na Gminny Dzień Kobiet do Kunowa przyjedzie Janek Samołyk!

– Co roku staramy się, aby Gminny Dzień Kobiet był wyjątkowym świętem wszystkich pań, a nic tak nie wprowadza w dobry nastrój, nic tak nie poprawia nastroju, jak muzyka. Dlatego w tym roku z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet do Kunowa przyjedzie Janek Samołyk, wrocławski gitarzysta, wokalista i autor piosenek – mówi Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (5 marca) o godz. 16.00 w hali sportowej przy ulicy Fabrycznej w Kunowie.

5 marca (niedziela) w Kunowie wystąpi Janek Samołyk Źródło: FB Janek Samołyk

Janek Samołyk tworzy i śpiewa zarówno po angielsku, jak i w ojczystym języku. Jego piosenki to unikalne połączenie wpadających w ucho melodii, alternatywnych gitar i tak zwanej „piosenki z tekstem”. Wokalista występuje od 2008 roku. Od tamtej chwili m.in. zwyciężył w konkursie debiutów na OFF Festivalu 2009, został finalistą Jarocina 2010, wydał cztery płyty długogrające, zagrał trasę koncertową w Chinach, a single „Codziennie„, „Problem z wiernością„, „Piosenka o pointach”, „Złe czasy” i „Na prezent” gościły na Liście Przebojów „Trójki”.

W najbliższą niedzielę, wrocławskiego wokalistę usłyszeć będzie można w Kunowie. Wszystko za sprawą „Gminnego Dnia Kobiet”.

Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Janek Samołyk, to wspaniały muzyk, który ma swój niepowtarzalny styl. W jego repertuarze są piosenki liryczne, jak i te podszyte dobrym, angielskim rockiem. Wierzę, że ta muzyka spodoba się wszystkim paniom z naszej gminy, a także tym, które przyjadą do nas z sąsiednich gmin, czy powiatów – wyjaśnia burmistrz.

Przypomina, że Janek Samołyk grał w ubiegłym roku w zastępstwie z zespołem „The Postman”, który również wystąpił w Kunowie.

–  Po koncercie porozmawialiśmy, ustaliliśmy, że przyjedzie do nas do Kunowa. Liczę na dobry koncert i na to, że muzyka Janka spodoba się naszym mieszkankom. Serdecznie zapraszam w to niedzielne popołudnie, aby odpocząć, spędzić je wspólnie, a przy okazji „naładować akumulatory” przed nadchodzącym tygodniem pracy – podsumowuje Lech Łodej.  

Koncert odbędzie się 4 marca (niedziela) w hali sportowej przy ulicy Fabrycznej w Kunowie. Wstęp wolny.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this