Znajdź nas na

FAKTY

Spersonalizowane torby w dwóch rozmiarach i kubki ceramiczne z nadrukiem  – rok się dopiero rozpoczął, a powiat już ogłasza zamówienia!

500 sztuk spersonalizowanych toreb laminowanych, grafitowych (ciemny szary), 500 sztuk spersonalizowanych toreb laminowanych, grafitowych (ciemny szary), a także 700 sztuk kubków ceramicznych, białych model LUCAS o pojemności 200 ml z nadrukiem ,,Łączy MY najlepsze #powiatostrowiecki” – to pierwsze ogłoszone w tym roku przez powiat ostrowiecki zamówienia o wartości poniżej 130 000 zł.

Zdjęcie ilustracyjne. Budynek, w którym mieści się Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Rok 2024 się jeszcze dobrze nie zaczął, a Powiat Ostrowiecki już planuje zakupy kubków ceramicznych i spersonalizowanych toreb. W Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim pojawiły się ogłoszenia, dotyczące zamówień o wartości poniżej 130 000 zł. I tak w ogłoszeniu z 5 stycznia 2024 roku czytamy o wykonaniu spersonalizowanych toreb papierowych w dwóch rozmiarach, w ogłoszeniu z 9 stycznia 2024 roku o wykonaniu spersonalizowanych kubków ceramicznych z nadrukiem opakowanych w jednostkowe kartoniki z okienkiem.

Wykonanie wraz z dostawą do zamawiającego:  

  • 500 sztuk spersonalizowanych toreb laminowanych, grafitowych (ciemny szary) o wymiarach wys. 31 cm, dł. 31 cm, szer. 10 cm. Zadruk dwustronny, jednakowy, srebrnym metalicznym kolorem. 
  •  500 sztuk spersonalizowanych toreb laminowanych, grafitowych (ciemny szary) o wymiarach wys. 20 cm, dł. 17 cm, szer. 8 cm. Zadruk dwustronny, jednakowy, srebrnym metalicznym kolorem. 
  • Torby powinny posiadać: – u góry usztywnioną zakładkę – dno torby usztywnione – wykonane z papieru kredowanego o gramaturze 170g/m2 – laminat matowy – uchwyt grafitowy wykonany ze sznurka polipropylenowego grubość 5 mm, dł. sznurka 2 x 500 mm, przewlekany, zakończony zatrzaskiem T-lace x 4. – dwustronne znakowanie wykonane sitodrukiem – zadruk powinien zawierać: herb powiatu w jednym kolorze, napis ,,Powiat Ostrowiecki” oddzielony kreską pod którą jest umieszczony adres strony internetowej: www.ostrowiecki.eu czcionka – Times New Roman – torby powinny być pakowane w kartonach i zgrzewkach foliowych. Przy składaniu oferty wymagana jest wizualizacja w postaci projektu graficznego w kolorze lub fotografia gotowego produktu.

Wymagany termin wykonania zamówienia: do 15 lutego 2024 r. Ofertę podpisaną przez uprawnione osoby należałozłożyć w formie pisemnej w zamkniętej kopercie w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Iłżecka 37, 27-400 Ostrowiec Św. lub przesłać na e-mail: przetargi@powiat.ostrowiecki.eu albo wysłać na numer faksu 41 247 69 65 w terminie do dnia 12 stycznia. do godz. 10.00 z opisem: Oferta w odpowiedzi na rozpoznanie cenowe pn.: Wykonanie spersonalizowanych toreb papierowych w dwóch rozmiarach”.

Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.

Wykonanie wraz z dostawą 

  • 700 sztuk kubków ceramicznych, białych model LUCAS o pojemności 200 ml. Uchwyt oraz wnętrze kubka szkliwione, błyszczące w kolorze czarnym, zewnątrz szkliwo w kolorze białym. Każdy kubek powinien być opatrzony jednostronnym nadrukiem metodą sublimacji. Nadruk powinien zwierać napis ,,Łączy MY najlepsze #powiatostrowiecki” (po zewnętrznej stronie kubka, trzymając go w prawej ręce) według wzoru rozmieszczenia dołączonego do zamówienia (czcionka do uzgodnienia z Zamawiającym po wyborze oferty). Kubki powinny być zapakowane w kartoniki jednostkowe z okienkiem. Wraz z ofertą zamówienia należy przesłać do Zamawiającego projekt graficzny kubka. Płatność jednorazowa za wykonanie usługi nastąpi po dostarczeniu i zatwierdzeniu prawidłowo wykonanej usługi.
Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.
Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.

Okazało się jednak, że zamawiający w zaproszeniu do składania ofert popełnił błąd w opisie zamówienia. 

„ Prawidłowy opis przedmiotu zamówienia brzmi: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie wraz z dostawą 700 sztuk kubków ceramicznych, białych model LUCAS o pojemności 200 ml. Każdy kubek powinien być opatrzony nadrukiem kalką ceramiczną, 2 kolory według załączonego projektu. Z tym, że nadruk powinien być na jednej stronie kubka, natomiast na drugiej powinno być tylko wypełnienie paska we wgłębieniu kubka. Wraz z ofertą zamówienia należy przesłać do Zamawiającego projekt graficzny kubka. Płatność jednorazowa za wykonanie usługi nastąpi po dostarczeniu i zatwierdzeniu prawidłowo wykonanej usługi. W związku z powyższym dostarczone kubki powinny być zgodne z tym opisem.” – czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. 

Termin składania ofert przedłużony został do 16 stycznia 2024 r. do godz. 10:00.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this