Znajdź nas na

FAKTY

Świętokrzyskie: 36-latek zginął wskutek wybuchu pieca centralnego ogrzewania!

36-letni mężczyzna z gminy Imielno w powiecie jędrzejowskim (Świętokrzyskie) zginął wskutek wybuchu pieca centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym – poinformował w sobotę st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku

Grafika: Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Zgłoszenie o wypadku w jednym z domów w gminie Imielno strażacy otrzymali w sobotę przed południem. Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do wybuchu pieca centralnego ogrzewania znajdującego się w podpiwniczeniu budynku.

W chwili eksplozji w kotłowni znajdował się 36-letni mężczyzna. „W wyniku wybuchu został wyrzucony z pomieszczenia kotłowni przez drzwi. Mężczyzna miał znaczne uszkodzenia głowy, ze względu na widoczne znamiona śmierci odstąpiono od działań ratunkowych” – przekazał st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach.

W działaniach brało udział pięć zastępów straży. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. (PAP)

Autor: Wiktor Dziarmaga

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this