Znajdź nas na

FAKTY

Starosta Opatowski zaszczepił się poza kolejką! Nie jest już członkiem PIS-u!

Tomasz Staniek, Starosta Opatowski, usunięty ze struktur Prawa i Sprawiedliwości. Taką informację na Twitterze podał Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości. Decyzja o wykluczeniu z partii Tomasza Stańka zapadła po tym, gdy zaszczepił się poza wyznaczoną kolejnością przeciwko COVID-19, a swoje zdjęcie z momentu szczepienia zamieścił w mediach społecznościowych.

Zdjęcie ilustracyjne Tomasz Staniek,. Starosta Opatowski fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

–  Pan Starosta Tomasz Staniek uchwała Zarządu Okręgowego okręg nr 33 został usunięty ze struktur @pisorgpl. Zasady obowiązują wszystkich – poinformował dziś na Twitterze, Krzysztof Sobolewski, przewdoniczący Komitety Wykonawczego PiS.

Decyzja zapadła po tym, gdy Tomasz Staniek, Starosta Opatowski w mediach społecznościowych poinformował, że przyjął pierwszą dawkę szczepionki. Niestety wpis wraz ze zdjęciem zniknął z profilu starosty. 

Źródło: Twitter

Na Twitterze sprawę skomentował e Joachim Brudziński, Poseł do Parlamentu Europejskiego z PiS:

– Żeby była sprawa jasna, jeżeli ktoś z obozu obecnej władzy w sposób nieetyczny,wykorzystując swoją pozycję czy stanowisko,z naruszeniem procedur i kolejki zaszcepił się przed personelem medycznym czy osobami z grupy szczególnego ryzyka,powinien wylecie ze stanowiska na zbity pysk – czytamy we wpisie eurodeputowanego.

Źródło: Twitter

Marzena Okła-Drewnowicz, Poseł na Sejm RP z Platformy Obywatelskiej dodała z kolei:

– Starosta opatowski z PiS, Tomasz Staniek, muzykolog. W Sylwestra zaszczepił się przeciw COVID-19, razem z kolegą. Wpis niestety USUNĄŁ. Oj chyba te zapowiadane kontrole i dymisje trzeba będzie rozszerzyć… – czytamy w jej wpisie. Posłanka do komentarza dołączyła zdjęcie z profilu Tomasza Stańka, w którym informuje on, że przyjął pierwszą dawkę szczepionki w ostatni dzień roku. 

Mimo że wpis został usunięty na profilu na FB Tomasza Stańka jak i oficjalnym fanpage-u starosty opatowskiego wciąż pojawiają się komentarze od zbulwersowanych internautów.  

Źródło: Twitter

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Mateusz Czeremcha wykluczony z PiS!

FAKTY

W ostrowieckim szpitalu pojawiły się próby zaszczepienia poza kolejnością! Na szczęście nieudane!

FAKTY

46-letni ostrowczanin zatrzymany przez Policję! Powód? Naruszenie nietykalności cielesnej policjanta! Mężczyzna nie przyznał się do winy!

FAKTY

Gmina Ćmielów: Cysterna z paliwem wpadła do przydrożnego rowu!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this