Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Starostwo ogłasza kolejny konkurs! Tym razem poszukuje podinspektora w wydziale Infrastruktury i Rozwoju!

Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. znów poszukuje pracownika – tym razem podinspektora w Wydziale Infrastruktury i Rozwoju Powiatu w Referacie Rozwoju i Inwestycji. Dokumenty aplikacyjne można składać do 24 lutego. – Pani starosta Marzena Dębniak pokazuje, że ludzi traktuje wybiórczo. Do tej pory pozbyła się większości dobrych urzędników, związanych z Prawicą. Jak widać nie było do tego żadnych merytorycznych przesłanek, bo teraz ogłasza się nabory w tych wydziałach, na te same stanowiska – komentuje Zbigniew Duda, przewodniczący Klubu Prawa i Sprawiedliwości w powiecie ostrowieckim.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wśród wymagań niezbędnych, jakie powinien spełniać kandydat znalazły się m.in.: spełnienie wymagań określonych w art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych określonych dla stanowisk urzędniczych; wykształcenie wyższe magisterskie, brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku urzędniczym; znajomość przepisów prawnych w zakresie m.in.: ustawy o samorządzie powiatowym, Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawa budowlanego; biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, prawo jazdy kategorii B, umiejętność sporządzania przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich.

Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać do 24 lutego.

Szczegółowy wykaz wymagań znajduje się pod linkiem:

http://ostrowiecki.eu/wp-content/uploads/2020/02/Og%C5%82oszenie-nr-1-2020.pdf

Kolejny nabór na stanowisko urzędnicze w starostwie komentuje Zbigniew Duda, radny i przewodniczący powiatowych struktur Klubu Prawa i Sprawiedliwości.

– Pani starosta Marzena Dębniak pokazuje, że ludzi traktuje wybiórczo. Do tej pory pozbyła się większości dobrych urzędników, związanych z Prawicą. Jak widać nie było do tego żadnych merytorycznych przesłanek, bo teraz ogłasza się nabory w tych wydziałach, na te same stanowiska. Pani Dębniak zwolniła bardzo dobrych fachowców, a w tej chwili mamy ogłoszony nabór, po rozstrzygnięciu którego zobaczymy, kto tam trafi. Patrząc na inne instytucje powiatowe, to bardzo często mamy ludzi związanych z KWW Jarosława Górczyńskiego – komentuje Zbigniew Duda, przewodniczący Klubu Prawa i Sprawiedliwości w powiecie ostrowieckim.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Akt oskarżenia przeciwko Jarosławowi G. trafił do Sądu Rejonowego w Ostrowcu Św.!

FAKTY

13 nowych zakażeń koronawirusem w województwie świętokrzyskim!

FAKTY

Czy mieszkańcy zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej Zakładów Porcelany Ćmielów o podwyżkach poinformowani zostali w prawidłowy sposób?

FAKTY

Kolejnych 21 komputerów w ramach projektu Zdalna Szkoła+ trafiło do gminy Kunów! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this