Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Starostwo ogłasza kolejny konkurs! Tym razem poszukuje podinspektora w wydziale Infrastruktury i Rozwoju!

Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. znów poszukuje pracownika – tym razem podinspektora w Wydziale Infrastruktury i Rozwoju Powiatu w Referacie Rozwoju i Inwestycji. Dokumenty aplikacyjne można składać do 24 lutego. – Pani starosta Marzena Dębniak pokazuje, że ludzi traktuje wybiórczo. Do tej pory pozbyła się większości dobrych urzędników, związanych z Prawicą. Jak widać nie było do tego żadnych merytorycznych przesłanek, bo teraz ogłasza się nabory w tych wydziałach, na te same stanowiska – komentuje Zbigniew Duda, przewodniczący Klubu Prawa i Sprawiedliwości w powiecie ostrowieckim.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wśród wymagań niezbędnych, jakie powinien spełniać kandydat znalazły się m.in.: spełnienie wymagań określonych w art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych określonych dla stanowisk urzędniczych; wykształcenie wyższe magisterskie, brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku urzędniczym; znajomość przepisów prawnych w zakresie m.in.: ustawy o samorządzie powiatowym, Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawa budowlanego; biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, prawo jazdy kategorii B, umiejętność sporządzania przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich.

Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać do 24 lutego.

Szczegółowy wykaz wymagań znajduje się pod linkiem:

http://ostrowiecki.eu/wp-content/uploads/2020/02/Og%C5%82oszenie-nr-1-2020.pdf

Kolejny nabór na stanowisko urzędnicze w starostwie komentuje Zbigniew Duda, radny i przewodniczący powiatowych struktur Klubu Prawa i Sprawiedliwości.

– Pani starosta Marzena Dębniak pokazuje, że ludzi traktuje wybiórczo. Do tej pory pozbyła się większości dobrych urzędników, związanych z Prawicą. Jak widać nie było do tego żadnych merytorycznych przesłanek, bo teraz ogłasza się nabory w tych wydziałach, na te same stanowiska. Pani Dębniak zwolniła bardzo dobrych fachowców, a w tej chwili mamy ogłoszony nabór, po rozstrzygnięciu którego zobaczymy, kto tam trafi. Patrząc na inne instytucje powiatowe, to bardzo często mamy ludzi związanych z KWW Jarosława Górczyńskiego – komentuje Zbigniew Duda, przewodniczący Klubu Prawa i Sprawiedliwości w powiecie ostrowieckim.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Dyrektorzy ostrowieckiego szpitala lekceważą zasady bezpieczeństwa! Na co jeszcze stać Andrzeja Gruzę?

FAKTY

Czeski film w ostrowieckim szpitalu!

FAKTY

Koronawirus Świętokrzyskie! Kolejny zakażony z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Kobieta z powiatu ostrowieckiego zakażona koronawirusem!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this