Znajdź nas na

GMINA KUNÓW

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Boksycki pamięta o seniorach!

Przed Świętami Wielkanocnymi przedstawiciele Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Boksycki w gminie Kunów, odwiedzili z życzeniami świątecznymi i drobnymi upominkami, najstarszych mieszkańców miejscowości. Dzięki pozyskanym z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, pulsoksymetrom – sprawdzili także ich stan zdrowia

Źródło: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Boksycki

– Pomimo tych trudnych chwil i czasu pandemii pamiętamy o starszych mieszkańcach miejscowości Boksycka, wspieramy  ich ciepłym słowem i gestem. Oczywiście odwiedziny  odbyły się w reżimie sanitarnym i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – wyjaśnia Dominika Rzepka z Zarządu  Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Boksycka. 

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców prezes Stowarzyszenia –  Piotr Bek oraz Dominika Rzepka reprezentujący Zarząd Stowarzyszenia oprócz przekazanych życzeń i świątecznych stroików, wykonali pomiary saturacji krwi oraz tętna otrzymanymi z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach –  pulsoksymetrami. 

Źródło: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Boksycki

– Przedświąteczne spotkania z seniorami były również doskonałą okazją do podzielenia się wspaniałą wiadomością o pozyskaniu przez  Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Boksycki dotacji na realizację zadań publicznych Województwa Świętokrzyskiego  z zakresu kultury w 2021 roku – podsumowuje Dominika Rzepka. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this