Znajdź nas na

FAKTY POLSKA

Strzelanina w Sandomierzu; ranna 48-letnia kobieta, jej były mąż nie żyje!

Do strzelaniny doszło w niedzielę po południu w Sandomierzu. 48-letnia kobieta została postrzelona i w poważnym stanie trafiła do szpitala. Krótko później policjanci znaleźli ciało jej byłego męża.Do strzelaniny doszło w niedzielę po południu w Sandomierzu. 48-letnia kobieta została postrzelona i w poważnym stanie trafiła do szpitala. Krótko później policjanci znaleźli ciało jej byłego męża.

Medyka, 07.06.2023. Policyjny radiowóz w Medyce, 7 bm. (dd/dw) PAP/Darek Delmanowicz

W niedzielę po południu sandomierskie służby ratunkowe dostały wezwanie o pomoc z jednego z mieszkań na terenie miasta. Znajdowała się tam 48-letnia kobieta z raną postrzałową.

„48-latka w poważnym stanie została przewieziona do szpitala, jej stan lekarze określają jako ciężki” – przekazał PAP podinspektor Kamil Tokarski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Z ustaleń policji wynikało, że strzał mógł oddać były mąż kobiety, który jako ostatni był widziany w jej mieszkaniu. Po kilku godzinach policjanci w innym mieszkaniu w Sandomierzu usłyszeli strzały. „Kiedy siłowo dostali się do mieszkania, z którego dobiegł huk, znaleźli w nim ciało 50-latka” – dodał funkcjonariusz.

Policjanci znaleźli także broń. Będą teraz ustalać, jak 50-latek wszedł w jej posiadanie. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia. (PAP)

Autor: Wiktor Dziarmaga

wdz/ aszw/

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this