Znajdź nas na

FAKTY

Świętokrzyskie: Agresywny pacjent ranił dwóch salowych!

Policjanci zatrzymali 21-letniego pacjenta, który w jednym ze szpitali w powiecie kieleckim ranił dwóch salowych – przekazała we wtorek świętokrzyska policja. Mężczyzna zaatakował personel nożem, a następnie uciekł z placówki.

Źródło: Adobe Stock

Informację o agresywnym pacjencie dyżurny kieleckiej komendy otrzymał w poniedziałek około południa. Wynikało z niego, że agresywny pacjenta miał ranić ostrym narzędziem dwóch salowych, a następnie uciec z placówki.

„Kieleccy policjanci w krótkim czasie od zgłoszenia w okolicy szpitala zatrzymali 21-latka, mieszkańca powiatu buskiego. Interweniujący funkcjonariusze zabezpieczyli również nóż, którym mężczyzna najprawdopodobniej ranił dwóch pracowników placówki” – przekazała we wtorek mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Dodała, że 21-latek został doprowadzony przez policjantów do szpitala, z którego się oddalił i tam też pozostał na obserwacji.

Policja nie ujawnia szczegółów sprawy. Natomiast z nieoficjalnie informacji wynika, że do zdarzenia doszło w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy.

– Obrażenia, których doznało dwóch pracowników szpitala, zostaną poddane opinii biegłego, aby określić stopień uszczerbku na zdrowiu, jaki ponieśli na skutek tego zdarzenia – zaznaczył funkcjonariuszka. (PAP)

Autor: Wiktor Dziarmaga

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this