Znajdź nas na

FAKTY

Świętokrzyskie: Cztery ofiary śmiertelne wypadku w Starej Słupi!

Świętokrzyska policja potwierdziła wcześniejsze nieoficjalne doniesienia o śmierci czterech osób w wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w Starej Słupi (pow. kielecki). Do czołowego zderzenia osobowego bmw i ciężarówki doszło na drodze wojewódzkiej nr 751.

Zdjęcie ilustracyjne. Źróodło: Adobe Stock

Do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 19 na trasie wojewódzkiej pomiędzy Nową Słupią a Ostrowcem Świętokrzyskim.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba, która kierowała bmw, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym marki Man” – przekazała PAP mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. „Niestety na skutek tego zdarzenia śmierć poniosły cztery osoby, które podróżowały bmw, byli to trzej mężczyźni i jedna kobieta” – dodała funkcjonariuszka.

Na miejscu cały czas pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku oraz tożsamość poszkodowanych.

Kierowca ciężarówki, 52-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego był trzeźwy. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy drogami lokalnymi. (PAP)

wdz/ akub/

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this