Znajdź nas na

FAKTY

Świętokrzyskie: Samochód ciężarowy uderzył w budynek mieszkalny w Bidzinach; na DK 74 ruch wahadłowy!

Ruch wahadłowy obowiązuje na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Bidziny (Świętokrzyskie). Samochód ciężarowy uderzył tam w budynek mieszkalny. Na szczęście w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.

Warszawa, 17.11.2017. Miejsce wypadku. Do tragicznego wypadku dosz³o w Warszawie, 17 bm. na skrzy¿owaniu ulic Szczêœliwickiej i pp³k. Soko³owskiego „Grzyma³y”. Zderzy³ siê samochód osobowy fiat seicento z autobusem linii 523. Dwie osoby z fiata zosta³y poszkodowane, jedna z nich, mimo reanimacji, zmar³a. (ls/doro) PAP/Leszek Szymañski

Do wypadku doszło w czwartek po południu na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Bidziny w powiecie opatowskim. „Samochód ciężarowy przewożący kruszywo uderzył w budynek mieszkalny. Na szczęście w chwili zdarzenia w domu nie było mieszkańców. Nie ma osób poszkodowanych” – powiedział PAP st. kpt. Marcin Bajur z Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach.

Jak poinformował PAP Kamil Kędzierski, dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA w Kielcach, w Bidzinach na drodze krajowej nr 74 obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 16.30. (PAP)

Autor: Janusz Majewski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this