Znajdź nas na

FAKTY

Świętokrzyskie: Siedem osób rannych po zderzeniu busa z samochodem osobowym!

Siedem osób zostało rannych w zderzeniu kursowego busa z samochodem osobowym w miejscowości Chotów w powiecie włoszczowskim. Na miejscu pracują służby ratunkowe; wezwano lotnicze pogotowie ratunkowe.

Warszawa, 17.11.2017. Miejsce wypadku. Do tragicznego wypadku dosz³o w Warszawie, 17 bm. na skrzy¿owaniu ulic Szczêœliwickiej i pp³k. Soko³owskiego „Grzyma³y”. Zderzy³ siê samochód osobowy fiat seicento z autobusem linii 523. Dwie osoby z fiata zosta³y poszkodowane, jedna z nich, mimo reanimacji, zmar³a. (ls/doro) PAP/Leszek Szymañski

Zgłoszenie o wypadku na drodze lokalnej w Chotowie w powiecie włoszczowskim służby ratunkowe otrzymały w poniedziałek około godziny 12. St. post. Weronika Rak z włoszczowskiej policji poinformował PAP, że doszło tam do czołowego zderzenia kursowego busa z samochodem osobowym. Busem jechało 15 osób, samochodem osobowym tylko kierowca.

W wypadku zostało poszkodowanych siedem pasażerów busa. Trwają ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

St. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej poinformował, że na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej, pomocy rannym udzielają trzy zespoły ratownictwa medycznego. Na miejsce wezwano również lotnicze pogotowie ratunkowe. (PAP)

Autor: Wiktor Dziarmaga

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this