Znajdź nas na

FAKTY

Trzech poszukiwanych w rękach ostrowieckich mundurowych!

W ciągu ostatniego weekendu policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez organy ścigania. Wśród zatrzymanych znalazła się również jedna kobieta. Co mieli „na sumieniu”?

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W ciągu ostatniego weekendu policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez organy ścigania. Jak się okazało, dwoje z zatrzymanych winnych było przestępstw związanych z jazdą w stanie nietrzeźwości.

Najdłużej w więziennej celi spędzić musi 30-letnia ostrowczanka, która poszukiwana była na podstawie nakazu doprowadzenia oraz zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy we Włoszczowie. Kobieta musi odbyć karę ponad roku pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz krótkotrwałe użycie pojazdu.

Drugim zatrzymanym okazał się 44-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez miejscowy sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości musi odpokutować w więziennej celi karę 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Trzeci zatrzymany to 40-letni mężczyzna, poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez ostrowiecki sąd. Za kierowanie gróźb karalnych trafił do odosobnienia na najbliższe 5 miesięcy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this