Znajdź nas na

GMINA ĆMIELÓW

Święty Mikołaj odwiedzi dzieci z gminy Ćmielów! Przyszykował już swoje nowoczesne sanie!

Już jutro wszystkie dzieci z gminy Ćmielów odwiedzi Święty Mikołaj. Swoje sanie zamienił na pojazd dopasowany do aktualnych warunków atmosferycznych – pojazd. To jednak nie koniec atrakcji. Jak poinformowała nas Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie, już jutro rozbłysną świąteczne iluminacje. Niestety w tym roku wszystko odbędzie się w reżimie sanitarnym, bez udziału mieszkańców gminy.

Zdjęcie ilustracyjne. Święty Mikołaj w gminie Ćmielów (grudzień 2019) fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Mamy dobre wiadomości dla najmłodszych mieszkańców gminy Ćmielów. Już jutro odwiedzi ich Święty Mikołaj. 

– Na jutro zaplanowaliśmy nasze spotkanie ze Świętym Mikołajem. Najpierw odwiedzi nasz ćmielowski dom kultury, aby po spotkaniu z panią burmistrz, wyruszyć w dalszą trasę. W tym roku pomogliśmy mu też z saniami. Niestety póki co nie mamy śniegu jednak pojazd, którym poruszać się będzie Mikołaj będzie dostosowany do aktualnych warunków pogodowych – zapewnia Wioletta Rogala-Mazur,dyrektor Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie. 

Mikołaj zapewnił, że odwiedzi wszystkie sołectwa w gminie Ćmielów, ze względu na pandemię koronawirusa nie może jednak odwiedzać bezpośrednio najmłodszych mieszkańców i prosi, aby dzieci wypatrywały go przez okna. 

Zdjęcie ilustracyjne. Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie. Grudzień 2019.
fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Gdy już wszystkie prezenty trafią do dzieci, Święty Mikołaj powróci na Rynek w Ćmielowie, aby rozświetlić świąteczne iluminacje. A tych w nie brakuje. W tym roku pojawi się też ośmiometrowa choinka, którą otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Ostrowiec Św. Serdeczne podziękowania dla pana nadleśniczego Adama  Podsiadło i Tomasza Jaskóły, leśniczego leśnictwa Piaski Brzóstowskie – mówi Wioletta Rogala-Mazur. 

Przypomina, że trwa konkurs „Święta tuż tuż, a ty dekorację świąteczną stwórz”  na świąteczną ozdobę.  Do 14 grudnia na adres Domu Kultury w Ćmielowie można przesyłać dekoracje świąteczne, wykonane przez mieszkańców gminy  Ćmielów. 

– Mamy już kilka pięknych prac. Czekamy na kolejne, tym bardziej, że dla zwycięzców przewidziane są nagrody – zachęca Wioletta Rogala-Mazur. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this