Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Toyoty Yaris czekają na nowych właścicieli! Przetarg ogłosił kielecki WORD! Ceny są niższe!

Kielecki Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zaprasza do składania ofert w przetargu pisemnym na sprzedaż 5 sprawnych technicznie pojazdów marki Toyota Yaris. Auta są niezawodne, mają niewielki przebieg i posłużą jeszcze przez długie lata, a przy okazji można stać się właścicielem pojazdu, w którym zdawało się egzamin na prawo jazdy.

fot. WORD Kielce

Toyoty Yaris służyły egzaminatorom przez osiem lat. Jednak przyszedł czas, aby wymienić je na nowszy model. Ceny wywoławcze rozpoczynają się od 16 560 zł. Cena  najdroższego  z wystawionych pojazdów wynosi 16 960 zł. Wartość pojazdów wyceniona została przez rzeczoznawcę. Samochody marki Toyota cieszą się niezawodnością i trwałością. 

Posiadają niski przebieg i są sprawne technicznie. Mają zdemontowane elementy, niezbędne podczas egzaminu. 

Od wylicytowanej ceny za w/w samochody nie ma możliwości odliczenia podatku VAT.

Oferty należy składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Oferta na kupno samochodu (wpisać nazwę oraz numer rejestracyjny pojazdu, którego dotyczy oferta)” do dnia 06 sierpnia 2020 roku w sekretariacie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kielcach ul. Domaszowska 141B pokój 206 II piętro do godziny 10.00. W przypadku składania ofert na więcej niż jeden pojazd, należy je złożyć w osobnych kopertach.

Oferta powinna zawierać: imię, nazwisko i adres lub nazwę (firmę) i siedzibę oferenta, oferowaną cenę, potwierdzenie wpłaty wadium, oświadczenie oferenta o zapoznaniu się ze stanem przedmiotu przetargu.

Otwarcie ofert nastąpi 6 sierpnia 2020 roku o godzinie 10.30 w pokoju 1B na parterze.

Samochody można oglądać w WORD Kielce w dniu 5 sierpnia 2020 roku w godzinach od 10.00 do 15.00.

Przystępujący do przetargu powinni wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej pojazdu na konto Nr 85124013721111000012496815 w Banku PKO S.A. O/Kielce lub w kasie Ośrodka pokój 204 II piętro. Wadium wnosi się wyłącznie w pieniądzu.

W dniu przetargu wadium można wpłacać tylko w kasie Ośrodka.

Wadium nie podlega zwrotowi, w przypadku gdy oferent, który wygrał przetarg, uchyli się od zawarcia umowy kupna, ale złożone przez nabywcę zalicza się na poczet ceny.

Zwrot wadium oferentom, których oferty nie zostały wybrane lub zostały odrzucone nastąpi po rozstrzygnięciu przetargu.

W razie ustalenia, że kilku oferentów zaoferowało tę samą cenę, Komisja Przetargowa przeprowadzi przetarg w formie aukcji między tymi oferentami, a także poinformuje o terminie i miejscu przeprowadzenia aukcji.

Komisja Przetargowa odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona po wyznaczonym terminie, w niewłaściwym miejscu lub przez oferenta, który nie wniósł wadium, nie zawiera wymaganych danych i dokumentów lub są one niekompletne, nieczytelne lub budzą inną wątpliwość, zaś złożenie wyjaśnień mogłoby prowadzić do uznania jej za nową ofertę, oferent za przedmiot przetargu nie zaoferował co najmniej ceny wywoławczej.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this