Znajdź nas na

FAKTY

Tragedia na Samsonowicza! Nie żyje dźgnięty nożem 39-letni mężczyzna!

Trwają czynności prokuratorskie na ulicy Samsonowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim po tym, jak podczas kłótni 23-letni mężczyzna dźgnął nożem swojego 39-letniego kompana. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy po tym jak zbiegł do pobliskiego zagajnika.

Zdjęcie ilustracyjne

– Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami na ulicy Samsonowicza. W trakcie awantury 23-letni mężczyzna ranił swojego starszego kolegę w okolicy szyi. W wyniku odniesionych obrażeń ten 39-letni mężczyzna zmarł – powiedziała nam w rozmowie telefonicznej Beata Grubner, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

23-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji, w pobliskim zagajniku, do którego zbiegł po bezpośrednim zdarzeniu. Mężczyzna również posiada obrażenia ciała. W chwili obecnej wciąż trwają czynności prokuratorskie.

– Teraz będziemy wyjaśniać szczegółowo wszystkie okoliczności sprawy jak doszło do tego zdarzenia – tłumaczy oficer prasowy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this