Znajdź nas na

FAKTY

Tragedia w Brzozowej nie żyje dwóch młodych mężczyzn!

Dwaj mężczyźni w wieku 18 i 20 lat zginęli w wypadku w miejscowości Brzozowa (Świętokrzyskie). Samochód, którym jechali, uderzył w drzewo. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie

Do wypadku doszło w niedzielę o poranku w miejscowości Brzozowa w gminie Tarłów. Z pierwszych ustaleń policjantów wynikało, że 20-letni kierowca stracił panowanie nad oplem.

„Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący oraz jego 18-letni pasażer zginęli na miejscu” – przekazała w niedzielę mł. asp. Katarzyna Czesna-Wójcik, oficer prasowa opatowskiej policji.

Jak poinformował st.kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach, na miejscu wypadku pracowały trzy zastępy ratowników. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego, by wykonać dostęp do mężczyzn uwięzionych w rozbitym aucie, i wydobyli ich na zewnątrz. Niestety życia mężczyzn nie udało się uratować, obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Ciała zostaną zabezpieczone do sekcji zwłok. (PAP)

wdz/ pad/

1 Comment

1 Comment

  1. PPP

    19 czerwca, 2023 at 11:20

    Przez ten pseudoklub nocny w Brzozowej, który jest wylęgarnią patologii. Dlatego cała gmina Tarłów powinna być całkowicie wolna od klubów nocnych i dyskotek, dzięki czemu będzie bezpieczniej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this