Znajdź nas na

FAKTY

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca gminy Bałtów!

Tragicznie zakończył się finał poszukiwań zaginionego przed kilkoma dniami mieszkańca gminy Bałtów. Jak poinformowała nas Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św., mężczyzna po raz ostatni widziany był 6 lutego ok. godziny 10.00. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dziś ciało odnaleźli strażacy.Trwały czynności dotyczące potwierdzenia tożsamości mężczyzny.

Fot. OSP Bałtów/ OSP Janik/Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

– Wczoraj (wtorek, 9 lutego) o 18.30 wpłynęło do nas zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny. Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynikało, że ostatnia raz widzieli go 6 lutego ok. godziny 10.00, kiedy to  miał wyjść do lasu razem z wykrywaczem metalu.  Od tamtej pory nie mieli z nim żadnego kontaktu – wyjaśnia Ewelina Wrzesień oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. 

Po otrzymaniu informacji policjanci rozpoczęli poszukiwania. Dziś do akcji włączyła się też straż pożarna. 

– O pomoc poprosiła nas policja. Do poszukiwań mężczyzny w lesie zadysponowano 5 zastępów straży, w sumie 21 ratowników – dodaje Barbara Majdak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. 

Niestety finał poszukiwań był tragiczny. Zwłoki mężczyzny znaleziono dziś (10 lutego)  około 11.30 w kompleksie leśnym pomiędzy Lemierzami, a Bałtowem.

O zdarzeniu został powiadomiony prokurator.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this