Znajdź nas na

FAKTY

Tragiczny weekend na ostrowieckich drogach! Nie żyje starszy mężczyzna!

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę ( z 9 na 10 października) na skrzyżowaniu ulic Polnej i Mieczysława Radwana w Ostrowcu Św. 19-letni kierowca pojazdu marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Volvo, którym podróżowały cztery osoby. Niestety 75-letni pasażer zmarł w szpitalu. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Do tragicznego w skutkach wypadku doszło z soboty na niedzielę (z 9 na 10 października)   o godzinie 2.20 na skrzyżowaniu ulic Mieczysława Radwana i Polnej. 

– Jadący od strony ulicy Leona Chrzanowskiego, 19-letni mężczyzna, kierowca marki BMW, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu od strony ulicy Denkowskiej, pojazdowi marki Volvo, którym kierował 32-letni mężczyzna. W sumie  samochodem marki Volvo podróżowały cztery osoby. Dwóch mężczyzn: w wieku 75 i 36-lat, zostało zabranych przez załogę karetki pogotowia do szpitala, tam niestety starszy z mężczyzn zmarł z powodu odniesionych obrażeń – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.  

19-latek zbiegł z miejsca zdarzenia. Niespełna godzinę od otrzymania zgłoszenia został zatrzymany przez ostrowieckich mundurowych. 

– W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu, ponadto wstępne badania wykazały, że mógł znajdować się pod wpływem narkotyków. Pobrano mu krew do badań. Wraz z nim autem podróżowały dwie kobiety, w wieku 18-lat i jeden mężczyzna w wieku 22-lat, przy którym policjanci znaleźli porcję marihuany – dodaje oficer prasowy.

Aktualnie trwa śledztwo pod nadzorem prokuratora.  

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this